============================================= - -->

אודות

רכישת דירה או בית עם משכנתא היא התחייבות עצומה עם השלכות כספיות נרחבות, הרבה מעבר להחזר החודשי. מפגש עם יועץ משכנתאות יאפשר לכם להבין את מלוא עלויות רכישת הבית, ויעזור לכם ליצור תקציב שיאזן את החובות החדשים שתיקחו על עצמכם.

אודות

משרד ‘הדרך הנכונה’ הוקם לפני כ- 7 שנים. ברק ששון ואילן ברכה, שצברו כל אחד בנפרד ידע וניסיון רב כסוכני נדל”ן, החליטו לשלב כוחות ולשתף פעולה יחד. מאז המשרד גדל וצמח וכיום הוא אחראי לעסקאות רבות בתחומי נדל”ן שונים. לברק ששון ואילן ברכה היכרות ארוכת שנים המבוססת על חברות. השניים, שאף עסקו באותו תחום, מצאו שיש להם הרבה מן המשותף בכל הנוגע לערכים, שאיפות ונהלי עבודה ובחרו לחבור זה לזה לשותפות מקצועית, כזו שתצעיד אותם ואת המשרד בראשותם ליעדים חדשים ותרחיב את שטחי הפעילות שלהם,  תוך כדי יצירת סינרגיה וגיבוי הדדי .

 

התמחויות

ההתמחות של המשרד: “הדרך הנכונה” מתמחה בכל נושאי התיווך ושיווק ויעוץ משכנתאות, הקשורים למכירה, השכרה וקניית נכסים לדיור ומגורים. בנוסף, ליווי יזמים בתהליך הוצאה לפועל של פרויקטים של תמ”א 38, קשר עם הדיירים וגיוסם עד לשלב החתימה על ההסכמים על הפרויקט שצפוי לשפר ולהעלות את ערך הנכס שלהם בעתיד. הניסיון העשיר של השותפים במשרד מוביל לתוצאות מהירות בעלות ערך מוסף הן לדיירים והן ליזמים העובדים איתם בשיתוף פעולה, המתבטא בקיצור זמנים, בירוקרטיה והליכים מול הרשות המקומית והקבלן המבצע

האווירה במשרד

הקשר החברי בין השותפים ברק ואלון תורם לאווירה של משפחתיות המחלחלת גם לשאר עובדי המשרד, עובדה שגם מקרינה כלפי החוץ אל הלקוחות.
ובמשפחה כמו במשפחה, הסוכנים תומכים זה בזה כדי למקסם את ההצלחות עבור הלקוחות, תוך הקפדה על שיח פתוח וגלוי עם הלקוחות על היתרונות והחסרונות של הנכס המוצג להם, על מנת שיוכל לקבל החלטה מושכלת.

לקוחות מספרים

לצפייה בכל ההמלצות, היכנסו לעמוד הפייסבוק שלנו.

הצוות שלנו

הכירו את האנשים שמאחורי המשרד

ברק ששון
ברק ששון | בעלים ומנכ"ל | יעוץ משכנתא | יעוץ פיננסי

0525309920

barak@@rightway.co.il

אלון ברכה
אלון ברכה | בעלים ומנכ"ל

alon@rightway.co.il

מרק טיקטינר
מרק טיקטינר | mark Tickettiner

mark@rightway.co.il

מור לוי
מור לוי | מנהלת המשרד | תיאום פגישות

moore@rightway.co.il